Goralı 1945

Sandviç Çeşitleri

Goralı "Eşsiz Lezzet"​

“Goralı Sandviç”in içerisinde bulunan salam dilimleri, özel “Goralı Köftesi”, sürülebilir kıvamdaki püre ve lezzetli turşular ile çıtır ekmeğin arasında yerini almaktadır.

Kadınbudu Köfteli

Ağızda dağılan sandviç ekmeğinin içerisine özenle hazırladığımız kadınbudu köftesi, püre ve turşu ile yakalanan uyum yiyenleri hayran bırakıyor.

Patates Köfteli

Sıcacık sandviç ekmeğinin içerisine, kendi üretimimiz olan patates kroketlerinin üzerine püre ve turşunun eklenmesi ile servis edilmektedir.

Ciğerli

Çıtır sandviç ekmeğinin içerisine yerleştirilen kuşbaşı ciğerlerinin üzerine krema kıvamında bulunan püre ve turşunun eklenmesi ile servis edilmektedir.

Füme Dilli

Taze olarak seçilmiş füme dillerinin sandviç ekmeği ile tost makinesinde hafif ısıtılmasının ardından püre ve turşunun eklenmesiyle sunulmaktadır.

Sucuklu

Sandviç ekmeği içerisine sucuk, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen püre ve turşuların eklenmesi ile servis edilmektedir.

Sosisli

Sıcacık sandviç ekmeğinin içerisine, kendi üretimimiz olan patates kroketlerinin üzerine püre ve turşunun eklenmesi ile servis edilmektedir.

Kaşar Peynirli

Enfes sandviç ekmeğinin içerisine kaşar peynirinin eklenmesinin ardından turşunun ilave edilmesi ile servis edilir.

Salamlı

Sandviç ekmeği içerisine salam, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen püre ve turşuların eklenmesi ile servis edilmektedir.

Yengen

Enfes sandviç ekmeğinin içerisine kaşar peyniri ve sucuğun eklenmesinin ardından kıvamını koruyan püre ve turşunun ilave edilmesi ile servis edilir.

Special

Tost makinesinde içi ve dışı kızartılan çıtır çıtır ve ağızda dağılan sandviç ekmeğinin arasına özel karışımlardan hazırlanmış “Özel Goralı Köftesi” püre, turşu ve isteğe bağlı olarak ince dilimlenmiş sosis / sucuk eklenerek servis edilir.